POP VERTONINGEN LTD VAN HICON
De Oplossingen van de douanevertoning voor Merken in Detailhandels, Winkels of Toonzaal
POP VERTONINGEN LTD VAN HICON
De Oplossingen van de douanevertoning voor Merken in Detailhandels, Winkels of Toonzaal
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
Ontwerp: | Vrij ontwerp door Hicon | Punt Nr.: | De Vertoning van het sokrek |
---|---|---|---|
Embleem: | Het Embleem van de klant | Toepassingen: | detailhandels, winkels |
Functie: | Toon uw sokkencountertop | Grootte: | Aangepast |
Materiaal: | Hout, metaal | Stijl: | Desktop Floorstanding |
Steekproefkosten: | 300% van de eenheidsprijs | Verpakking: | geassembleerd inpakkend 2 reeks per karton |
Uw merkmanier om sokken te tonen
De sokkenvertoning vertelt klanten hun kwaliteit en merkcultuur.
Bovendien, sokken op de vertoningstribune, zijn zij als een dame die zich voor u met hun gehele vorm bevinden.
De douane zal uw sokvertoningen u helpen verkopen.
Merk | Ik houd van Hicon |
Grootte | Aangepast voor u |
Materiaal | Hout, Metaal of Aangepast |
Kleur | Aangepast |
Laag | Aangepast |
Pakket | Slag onderaan Pakket |
Ontwerp | Aangepast voor u |
Toepassingen:
Aan het verhandelen van uw sokken, tribune van de douane is de houten vertoning één van de goede keuzen.
Hier andere ontwerpen voor uw verwijzing.
Waarom Hicon?
Wij zijn uw één eindebron van de inrichtingen van de douanedetailhandel en slaan vertoningen, vooral voor de houders, de handelaars, de verdelers, de groothandelaars en meer van het sokkenmerk op.
Met 20 jaar ervarings, zal Hicon uw betrouwbare leverancier zijn.
Wij zetten de behoeften van onze klanten boven alles, werkend om het uiterste in de dienst door elk stadium van onze projecten te verstrekken.
Van de conceptie van de douanevertoning met ons highly-skilled team van ontwerpers aan nauwkeurige productie en levering van het eindproduct, is POP Vertoning van Hicon uw bron voor volledige tevredenheid en meest efficiënte beschikbare vertoningsproducten.
WOORDEN LEVEN WIJ DOOR. Woorden die wij hebben gewerkt door.
Het Non-stop denken over hoe te beter, snellere te werken, en besnoeiingskosten. Of wij iets voor het eerst, doen of een bewezen proces opnieuw uitvinden, is de innovatie een manier van het leven in elke enige afdeling.
Contacteer ons op dit ogenblik om uw rek te krijgen van de merkvertoning voor het verhandelen.