POP VERTONINGEN LTD VAN HICON
De Oplossingen van de douanevertoning voor Merken in Detailhandels, Winkels of Toonzaal
POP VERTONINGEN LTD VAN HICON
De Oplossingen van de douanevertoning voor Merken in Detailhandels, Winkels of Toonzaal
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
kleur: | geel of aangepast | naam: | De vertoningsplank van de vloerkaars |
---|---|---|---|
Verpakking: | Slag onderaan pakket in vlak karton | Materiaal: | Hout |
logo: | Op maat | Maat: | Op maat |
Oppervlakte het Eindigen: | het schilderen | onderdelen: | schroeven |
steekproefkosten: | 300% van de eenheidsprijs | Functie: | Vloer Status |
Markeren: | punt van aankoop het verhandelen,kleinhandels het verhandelen vertoningen |
Voor verschillende festivallen, is de kaars altijd één van de gemeenschappelijke gebruikte decoratiehulpmiddelen. Wij hebben geleerd dat als onze klantenkoopwaar hun producten effectief zullen zij meer succesvol zijn.
En het meer succes onze klanten van het meer onze bedrijf genieten zal profiteren. Deze eenvoudige observatie leidt onze ontwerp en productieinspanningen evenals hoe wij onze producten op de markt brengen.
Wij zijn dankbaar voor ons afgelopen succes terwijl wij ons op het dienen van uw toekomstige het verhandelen behoeften verheugen.
Hier is de specificatie van het Punt van Aankoop Verhandelend Houten van de de Decoratiekaars van Plankenkerstmis de Vertoningsplank:
1. Eenheidsprijs: Tot de hoeveelheid, het ontwerp, de grootte, de bouw en het materiaal, het eindigen
2. Materiaal: Hout
3. Het ontwerp is door klant of Hicon
4. De grootte is volgens de behoefte van de klant
5. De verpakking is neer tot de slag aan verschillende delen
6. Het eindigen schildert
7. De gerstkorrel is Freestanding, kunt u countertop aanpassen voor uw lijst.
8. Het embleem wordt aangepast om de klant te helpen hun merkafbeelding cultiveren en meer visuele aantrekkelijkheid krijgen.
Na het kennen van de snelle details, kunt u moeten het weten:
a. de steekproef kostte: Het is altijd 3-5 keer van de eenheidsprijs omdat de steekproef met de hand gemaakt is wat meer arbeid en tijd vergt. Ten eerste vooraf betaald door klant; dan kan na orde worden terugbetaald
b. het bewerken kosten: Normaal is het nodig voor metaalproducten voor de eerste orde
c. de steekproeflevertijd is rond 10-15days, is het tot het de bouw, materiaal en het eindigen van de producten
d. het ontwerp is vrije, Aanbiedingsodm en OEM de dienst.
Toepassingen:
Dit Punt van Aankoop die Houten van de de Decoratiekaars van Plankenkerstmis de Vertoningsplank verhandelt kan in vele sitations worden gebruikt: winkels, detailhandels, supermarkten, winkelcomplex en veel meer.
Meer beeld en tekening van de vertoningsplank zoals volgen:
In feite, behalve het houten opschorten van deze stijl van vertoningsplank, kunt u het opschorten veranderen om roestvrij glas te zijn, dat beter blikken is.
De glazen met ronde hoek die de klant en de producten tegelijkertijd zal beschermen. Het duidelijke opschorten kijkt kleurrijk wanneer u verschillende kleur van kaarsen zet.
Sinds 2003, heeft Hicon zich in het ontwerpen van en de productie van diverse douanevertoningen gespecialiseerd. Hicon kan vertonings tot inrichtingen leiden om aan uw specifieke het in het klein verkopen eisen ten aanzien van uw verdelers, detailhandels, kleinhandelswinkels te voldoen, tonen de toonzalen of de handel.
Met een eindeloze verscheidenheid van materialen, eindigt workmanships, bouw, en de technologie om te werken met, uw vertoningsinrichtingen zal worden gemaakt om uw het brandmerken, punt van aankoop, verkooppunt, het verhandelen, van vertoningsprestaties, van de presentatie en van de bevordering behoeften te ontmoeten.
Onze klanten zijn breed opgezet en omvatten POP ontwerpbedrijven, merk op de markt brengende bedrijven, merkeigenaars of houders, supermarkten, groothandelaars, verdelers, eind - gebruikers, belangrijke detailhandelaars enz.
Hetzij zal het werken voor grote of kleine cliënten, vertrouwelijk altijd de sleutel aan dat alles zijn wij in ontwerp en vervaardiging doen.
U kunt POP vertoningen, POS vertoningen, interactieve vertoningen, countertop en vloervertoningen, opslag en kleinhandelsvertoningen, het verhandelen en reclamepunten, winkelmontage, en digitale signage voor ondernemingen van Hicon aanpassen.
Wij zijn gespecialiseerd in het verstrekken van verschillende modieuze vertoningen volgens uw behoeften, met inbegrip van gridwall, zet de muur, slatwall, vrije bevindende plank, tegen hoogste vertoningsrek, haken, slatwall paneel, metaaltoebehoren en meer op.
Ons professioneel team zal u één oplossing van de eindevertoning met ontwerp, tarifering, techniek, prototyping, vervaardiging enz. steunen. U moet enkel ons vertellen wat u door ideeën, beelden, schetsen of tekeningen nodig hebt.
Onze deskundigheid inzake merkontwikkeling en kleinhandelsvertoningen voorziet u van de beste creatieve vertoningen die uw merk aan consumenten zullen verbinden.
ONS WAARDEbericht IS „KWALITEIT IS ONZE CULTUUR“
MET DE V.S. UW GELD IN BRANDKAST UW ZAKEN IN BRANDKAST
1. Na de Verkoopdienst 24*7
2. Ingestemde met steekproefaanbieding & KLEINE orde
3. Kwaliteitsborgingcontract
4. Van de bedrijfs vertrouwelijkheidsovereenkomst „Geheim CONTACT“
5. Vervanging in het geval van Slechte Kwaliteit
MEER REDENEN
•Betrouwbaar -Heb meer dan 10.000 verschillende vertoningen en meer dan 1000 klanten
•Douaneontwerp--Verstrek naar maat gemaakt douaneontwerp voor elke klant.
•Ervaren -Meer dan 10 jaar van ontwerp en productieervaring
•Mededeling-Ons multitaal internationaal team zal u helpen communiceren.