POP VERTONINGEN LTD VAN HICON
De Oplossingen van de douanevertoning voor Merken in Detailhandels, Winkels of Toonzaal
POP VERTONINGEN LTD VAN HICON
De Oplossingen van de douanevertoning voor Merken in Detailhandels, Winkels of Toonzaal
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
Artikelnr.: | acryl cosmetische organisator | Stijl: | countertop |
---|---|---|---|
Afwerking: | polijsten | verpakking: | Slag onderaan Pakket |
Basisgrootte: | 6“ | Materiaal: | Acryl |
cups: | 6 | Functie: | Het draaien |
Toepassing: | Kosmetische winkels en opslag | ||
Markeren: | make-up display stands,de vertoningstribune van het schoonheidsproduct |
Deze cosmtic vertoningsteller wordt gemaakt van acrylmateriaal met verschillende kleuren. Het is blikken zo uitstekend zoals de producten van de huidzorg zelf. Het blijkt de schoonheidsmiddelen kunnen maken u uitstekend kijkt. Het acrylmateriaal is werkelijk prachtig voor cosmetischee productenpresentatie. De cosmetischee producten kunnen zijn welled getoond aan klanten met hun echte schoonheid.
Breng gemakkelijke organisatie aan uw schoonheidsmiddelen met deze 6 Kop Tegen Kosmetische Organisator met Automaat. Deze schoonheidsmiddelenvertoning is fabelachtig voor makeovers, in-opslagdemonstraties, en meer. Een lichtjes langere acrylkop in het midden is een grote uit te delen plaats cottonballs. De basis van deze schoonheidsmiddelenorganisator roteert om het bereiken van voor die speciale kleur van eyeliner te maken een eenvoudige taak.
Eigenschappen:
6“ draaiende basis
Koppenmaatregelen 2“ dia. x 2,5“ H
De middenautomaat meet“ dia 3. x 3“ H
Eenheidsprijs: is tot de grootte en de hoeveelheid
Materiaal: Acryl
Het eindigen: Het oppoetsen
Embleem: Douanesingage
Kleur: Aangepaste kleur
MOQ: 50pieces
Verpakking: Slag onderaan verpakkingskarton
Hicon is professioneel bij het ontwerpen van en het ontwikkelen van vertoningseenheden die volkomen met uw cosmetischee producten zullen en pronken uw aanwezigheid in de concurrerende kleinhandelsomgeving met eyecatching vertoningseenheden zullen complimenteren en verhogen.
Ordeinformatie:
Als u steekproef eerst nodig hebt, zal het rond 7 dagen vergen om de steekproef te beëindigen nadat de steekproefkosten worden betaald.
De steekproefkosten zijn altijd rond 3-5 keer FO de eenheidsprijs.
Als u geen steekproef nodig hebt, maar orde direct. Het is o.k., zullen wij de massaproduktiesteekproef ter goedkeuring vóór massaproduktie verstrekken.
De storting van de massaorde is 50% en het vergt rond 25-30 dagen.
De leveringstermijnen kunnen FOB- zijn, CIF en EXW.
U kunt door T/T, het Westenunie, Paypal betalen.
Toepassingen:
a. deze vertoningsteller kan in winkelcomplex worden gebruikt die het bevorderen bevorderen producten en andere producten omhoog maken.
b. de vertoningstribune werkt goed in de de de merkwinkel, opslag, of cabine.
c. het is nuttig voor de handelaar, de detailhandelaar, de groothandelaar en de verdeler van schoonheidsproducten.
d. verander hoogste signage, kan het in kruidenierswinkelopslag, winkels, supermarkten worden gebruikt en veel meer.
Waarom Hicon?
Ons verkoopteam verleent de geschikte dienst in 24*7 zodat uw kunnen quires op tijd worden opgelost.
Altijd eerst testen de klantenbehoeften de markt. Zo keurt Hicon steekproeforde en kleine orde goed.
De klanten geven om de veiligheid van geld en de ontwerpen, zich maken niet over dit ongerust. Hicon zal bedrijfscontract en vertrouwelijk overeenkomst met u ondertekenen.
Als om het even welk gebeurden is er slechte kwaliteit na overzeese verzending, zal Hicon u vervanging geven.
Hicon kan uw verzendingskosten besparen door nauwkeurige op het de verpakkingsgrootte en tarief van het containergebruik te tellen.
2 jaar van garantie voor normale gebruiksvoorwaarde behalve elektronika zoals LEIDENE lichten, LCD de schermen die door elektronikaleveranciers worden gerechtvaardigd.
Hicon heeft strikte controle over de kwaliteit aangezien de kwaliteit onze cultuur is. Met ons, kunt u geld en tijd besparen aangezien wij u de één eindedienst verstrekken.
Andere vertoningsrekken:
Door Functie | Door te tonen wat | Door Stijl | Door Materialen |
Zonnebrilvertoningen | Kledingsvertoningen | Tegenbovenkant | Metaalvertoningen |
De Tribunes van de steensteekproef | Elektronikavertoningen | Vloer Vrije Status | Houten Vertoningen |
Schoonheids Kosmetische Vertoningen | De Vertoningen van de sprekershoofdtelefoon | Showcasekabinet | Acrylvertoningen |
GLB-Vertoningen | Zakvertoningen | Muureenheid | Diverse Gemengde Materialen |
De Vertoningen van het giftenspeelgoed | De wijn drinkt Vertoningen | Roterende Vertoningen | LEIDENE Verlichtingsvertoningen |
De Vertoningen van sportenpunten | Voedselvertoningen | Winkel in winkel | LCD het Schermvertoningen |
Sokkenvertoningen | De Vertoningen van huisdierenpunten | Gondel het Opschorten | GlasVitrine |
Horlogevertoningen | Toebehorenvertoningen | Kiosk | De Vertoningstribunes van EVA |
Hier is meer beeld van de vertoningsteller zoals hieronder: