POP VERTONINGEN LTD VAN HICON
De Oplossingen van de douanevertoning voor Merken in Detailhandels, Winkels of Toonzaal
POP VERTONINGEN LTD VAN HICON
De Oplossingen van de douanevertoning voor Merken in Detailhandels, Winkels of Toonzaal
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
Toepassing: | De producten van de showcasesteen in opslag | naam: | Het acrylrek van de Tegelsvertoning |
---|---|---|---|
kleur: | Black | Afwerking: | polijsten |
Materiaal: | Acryl | verpakking: | K=K kartondoos per stuk |
Stijl: | countertop | ||
Markeren: | De Tribunes van de tegelvertoning,De Vertoning van de tegelstoonzaal |
Tegen Hoogste Acryltribunes van de Tegelvertoning 3“ x 2.4“ voor Keramische tegels
Onder vorm toon meer details over het vertoningsrek:
Eenheidsprijs |
Hangt bij de bouw, grootte, materialen, vakmanschap, oppervlakte het eindigen, hoeveelheid, kwaliteit af |
Materiaal |
T4.0/T3.0 acryl |
Kleur |
Ceramisch wit |
Oppervlakte het Eindigen |
Het oppoetsen |
MOQ |
Normaal 100 stukken; Keur 50pcs voor sommige proeforden goed |
Verpakking |
1. De sterke en veilige pakketten beschermen zeer goed producten; 2. Houd pakketten vlak en haal of demonteerde om vrachtkosten voor onze klanten neer te drukken; 3. De details voor pakket voldoen de eisen van de klant en onze beroep en ervaring; |
Steekproefproductietijd |
Normaal rond 1 week, 3~5 dagen voor eenvoudig punt, 8~10 dagen voor ingewikkeld punt. Het hangt van productbouw en vakmanschap af. |
Steekproefkosten |
Nodig en vooraf betaald; Maar de steekproefkosten kunnen na orde niet minder dan onze MOQ worden terugbetaald |
Leveringstermijnen |
FOB, is CIF EXW, DDU beschikbaar allen. |
Productietijd |
Rond 30 dagen, hangt van ordehoeveelheid en vakmanschap af. |
Haven |
Shenzhen, Hong Kong, Guangzhou |
Betaling |
T/T draad, Paypal, het Westenunie |
Betalingstermijnen |
50% stortings eerlijk 50% saldo wanneer de producten worden gebeëindigd |
OEM of ODM |
Allebei zijn aanvaardbaar |
Het wordt aangepast voor 10*10*1cm tegels voor decoratie. U kunt zien hoe wij de steekproef inpakken, zoals acryl bent gebroken gemakkelijk. Het embleem wordt niet geassembleerd, maar in dezelfde kartondoos ingepakt.
Als u uw eigen specificatie hebt, kunnen wij het voor u maken. Toen u onderaan alle details bevestigde hebt u voor het vertoningsrek of de vertoningstribune u houdt van, zal onze bekwame ingenieur het teruggeven voor u maken. Hieronder uit maakt deel van de tekening die wij naar onze klant hebben verzonden.
U kunt het gebruiken de onderstaande situatie:
Het vertoningsrek kan in de toonzaal van steenproducten, de opslag van de kwartssteen worden gebruikt, betegelt de plak in het klein verkopende ruimte, en het kan in het bedrijf en het bouwmateriaalmarkt van het steenontwerp worden gebruikt en meer.
Wij zijn vertrouwen met het kwaliteit en vervaardigingsproces, aangezien wij voor detailhandelaar de wereldwijd van steenproducten, verdeler, groothandel, vervaardiging meer dan 10 jaar werken. Als u enkel één of andere vertoningsinrichting voor uw het verhandelen stenen nodig hebt, kunnen wij u helpen. U kunt ons per e-mail, telefoongesprek, online bericht en meer contacteren.
Onze voordelen: